Appmedica na kongresie “Nowoczesny Pion Techniczny”

W dniach 23-24 Maja bierzemy udział w kongresie “Nowoczesny Pion Techniczny”, organizowanym przez Ogólnopolski Przegląd Medyczny

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma weźmie udział w prestiżowym Kongresie “Nowoczesny Pion Techniczny”, który odbędzie się w dniach 23-24 maja 2024 roku w Zakopanem.

Kongres “Nowoczesny Pion Techniczny” to wyjątkowe wydarzenie, które od ponad 10 lat gromadzi specjalistów z branży medycznej, zarządców szpitali oraz ekspertów technicznych. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych rozwiązań mających na celu poprawę jakości funkcjonowania jednostek ochrony zdrowia. Wydarzenie przyciąga dyrektorów szpitali, kierowników działów technicznych, specjalistów ds. aparatury medycznej, osoby zajmujące się przetargami oraz przedstawicieli firm medycznych i administracji samorządowej.

Podczas kongresu zaprezentujemy nasze najnowsze rozwiązania i narzędzia, które wspierają codzienne zarządzanie techniczne szpitalami. Nasza obecność na wydarzeniu to doskonała okazja do nawiązania współpracy, wymiany doświadczeń i poznania potrzeb rynku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz uczestnictwa w prelekcjach, gdzie nasi eksperci przedstawią praktyczne aspekty wdrażania i korzystania z nowoczesnych rozwiązań w jednostkach ochrony zdrowia, w tym m.in.:

  1. Oprogramowanie do zarządzania aparaturą medyczną, w tym również elektroniczny paszport techniczny
  2. Oprogramowanie do zarządzania budynkami i infrastrukturą techniczną
  3. Oprogramowanie do obsługi zapotrzebowań
  4. Systemy śledzenia pacjenta i sprzętu w szpitali
  5. Systemy pomiaru środowiskowego

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kongresu.

Więcej informacji na stronie organizatora – https://piontechniczny.pl/

2024-05-20T16:55:42+00:00
Go to Top