Inwentaryzacja2023-10-26T14:26:25+00:00

Inwentaryzacja – Appmedica.Inventory

Przeprowadzaj spisy z natury w wygodny i efektywny sposób

Appmedica - inwentaryzacja

Appmedica Inwentaryzacja to wygodny w obsłudze program do inwentaryzacji środków trwałych w szpitalach. Nasz system łączy w sobie szereg funkcjonalności związanych z majątkiem szpitala. Zintegrowanie narzędzia Appmedica Inwentaryzacja z pozostałymi modułami, pozwala na efektywną współpracę różnych działów, budując rzetelny i prawdziwy obraz majątku szpitala, jego stanu pod kątem bilansowym, jak i operacyjnym. Nasze rozwiązanie pozwala na planowanie i wykonywanie spisów z natury z użyciem zarówno urządzeń mobilnych jak i dedykowanych skanerów do kodów. Zidentyfikowane nadwyżki lub niedobory mogą być następnie procedowane w postaci intuicyjnej listy spraw do weryfikacji i rozwiązania.

Appmedica - inwentaryzacja

Chcesz przeprowadzić inwentaryzację swojego majątku? Sprawdź nasze usługi

Świadczymy usługi inwentaryzacji i znakowania majątku, wraz z wprowadzeniem informacji bazy.

Planuj pracę ludzi i określaj ich zadania

Appmedica pozwala na zaplanowanie czasu trwania inwentaryzacji, określenie obszarów spisowych, przypisania zespołu odpowiedzialnego za wykonanie spisu oraz przydzielenie im zadań.

Skanowanie z użyciem istniejących lub nowych kodów

Aby inwentaryzacja stała się jeszcze prostsza, system umożliwia generowanie kodów QR lub kreskowych. Zyskujesz tutaj podwójne korzyści, po oznakowaniu nimi urządzeń, nie tylko przyspieszysz inwentaryzację ale też tworzenie zgłoszeń.

Wygodna inwentaryzacja z użyciem technologii RFID

Kody QR to dla Ciebie za mało? Współpracujemy też z technologią RFID, dzięki jej zastosowaniu, proces inwentaryzacji znacząco się skraca.

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do grona ekspertów zarządzania majątkiem z systemem Appmedica

Go to Top