Zgłoszenia online2023-10-21T14:09:09+00:00

Zgłoszenia online

Automatycznie buduj historię zgłoszeń dla całego majątku Twojej jednostki

Profesjonalny system do zarządzania aparaturą powinien pozwalać w intuicyjny sposób zgłosić problem ze sprzętem. W programie Appmedica to możliwie – koniec z telefonami i ginącymi zgłoszeniami. Z naszym systemem nie musisz się więcej zastanawiać ile razy urządzenie było naprawiane lub serwisowane. W Appmedice każdy użytkownik w bardzo szybki sposób może utworzyć zgłoszenie dotyczące konkretnego sprzętu. Automatycznie zmieniające się statusy pozwalają na bieżąco śledzić przebieg zadań i napraw.

Nie tylko dla użytkowników technicznych

Appmedica nie jest systemem dedykowanym tylko dla działu technicznego. Prostota działania pozwala na dodawanie zgłoszeń dotyczących danego majątku także pielęgniarkom na oddziałach czy lekarzom.

Zmieniające się statusy

Statusy zgłoszenia zmieniają się automatycznie i dają informację zwrotną użytkownikowi zgłaszającemu co się z nim dzieje i na jakim jest etapie. Dzięki zastosowaniu wersji kolorystycznej, nie musisz nawet sprawdzać szczegółów, od razu widzisz stopień wykonania Twojego zgłoszenia.

Bądź zawsze na bieżąco

Wbudowane szablony wiadomości e-mail, pozwalają na wysyłanie automatycznych informacji o pojawiających się i zmieniających statusach zgłoszenia – nie musisz być nawet zalogowany do systemu aby na bieżąco śledzić informację o zgłoszeniach.

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do kilkuset zadowolonych
Klientów używających Appmedica

Go to Top