Protokoły, instrukcje, pliki2022-11-11T13:29:29+00:00

Protokoły, instrukcje, pliki

Miej wszystkie potrzebne
protokoły, skany umów, faktur, instrukcje obsługi i inne pliki dostępne pod ręką

Appmedica - system zarządzania umowami i dokumentami

Od dziś możesz mieć wszystkie dokumenty dotyczące danego urządzenia w jednym miejscu: zdjęcia, instrukcje obsługi, paszporty, protokoły, oferty – wszystkie potrzebne informacje masz zawsze na wyciągnięcie ręki. A dokładnie rzecz biorąc, na wyciągnięcie ręki do myszki. Kilka kliknięć i gotowe!

Appmedica - system zarządzania umowami i dokumentami

Zarządzanie uprawnieniami do plików

Appmedica pozwala ograniczać dostęp dla poszczególnych grup użytkowników do poszczególnych typów dokumentów. Tym sposobem nie musisz się martwić, że ważne dokumenty, umowy czy faktury, będą dostępne dla osób do tego nieuprawnionych. Dla przykładu – pielęgniarka może widzieć instrukcje i skany lub elektroniczne wersje protokołów, ale nie będzie miała dostępu do skanów umów.

Wygoda i szybkość dodawania

Przy tysiącach pozycji majątku każda sekunda ma znaczenie. Z ta świadomością przygotowaliśmy szereg narzędzi – możesz wgrywać pliki z dysku, przeciągać z pulpitu lub dodawaj bezpośrednio ze skanera, nie muszą zapisywać ich na swoim komputerze. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę dodawania plików do systemu i rób to w szybki i prosty sposób, nawet przy hurtowej ilości wgrywanych dokumentów.

Obsługa wielu formatów

Zapomnij o konwertowaniu plików do wymaganego formatu. Rodzaj dokumentu czy jego wielkość nie są problemem. Appmedica obsługuje nie tylko pliki pdf, ale też jpg, png, csv, xml, txt, czy xls. Możesz również wgrywać filmy instruktażowe, tak żeby użytkownicy sprzętu mogli się nimi wspomagać podczas pierwszych dni użytkowania.

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do kilkuset zadowolonych
Klientów używających Appmedica

Go to Top