Magazyn i części2021-03-17T21:29:51+00:00

Zarządzanie częściami i materiałami

Monitoruj wykorzystanie
części zamiennych
i eksploatacyjnych

Dzięki wbudowanemu modułowi magazynu i części zamiennych, bez problemu kontrolujesz przepływ części, zamówienia i zużycie części na użytkowanej aparaturze. Pielęgniarki otrzymują wygodne narzędzie do zamawiania materiałów zużywalnych a Ty kontrolujesz wykorzystanie umów, będąc na bieżąco z ilościami oraz wartościami.

Katalog części

Dzięki zastosowanemu podziałowi, min. na części medyczne i techniczne, z łatwością dodasz lub wybierzesz część która Cię interesuje. Aby wyszukiwanie było jeszcze prostsze, części są przypisywane do danych modeli aparatury. Dzięki temu użytkownik wchodząc na kartę, np. swojego kardiomonitora, może łatwo odnaleźć powiązane elektrody, czujniki etc.

Lista zapotrzebowań

Wszystkie zapotrzebowania zgłoszone przez użytkowników, masz w jednym miejscu. Rejestr dowolnie można przeszukiwać, a statusy w barwny sposób podpowiedzą, które zgłoszenia są na jakim etapie realizacji. W ten sposób osoba zgłaszająca oraz koordynator mają jasny obraz stanu zgłoszeń.

Nie wiesz gdzie co „poszło”?

Appmedica zbierze te informacje i przedstawi w formie wygodnego rejestru. Teraz bez problemu sprawdzisz powiązanie części ze zgłoszeniem, z oddziałem oraz z typem czynności której dotyczy (pobranie/przekazanie na magazyn).

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do grona ekspertów zarządzania majątkiem z systemem Appmedica

Go to Top