Aplikacja mobilna2022-03-09T12:22:28+00:00

Aplikacja mobilna

Zarządzaj aparaturą i infrastrukturą z poziomu smartfona

W dzisiejszych czasach dostęp do danych jest szybki i wygodny jak nigdy wcześniej. Wg raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, już w 2018 blisko 75% Polaków używało własnego smartfona. Z tą myślą stworzyliśmy narzędzie dla osób zajmujących się zarządzeniem aparaturą i pozostałym majątkiem w szpitalach, aplikację mobilną Appmedica Mobile. Teraz kluczowe informacje o całych obiektach, zlecanie napraw i przeglądów, jak i wiele innych możliwości oprogramowania Appmedica zawartych jest w podręcznym urządzeniu.

Appmedica mobile - mobilna aplikacja do zarządzania aparaturą medyczną

Zobacz błyskawiczne wyszukiwanie sprzętu z wykorzystanie kodów QR

Appmedica Mobile umożliwia skanowanie kodów QR, które mogą być generowane wg dowolnego formatu. Jest to bardzo wygodne dla użytkownika i trwałe rozwiązanie – kody mogą być zalaminowane i będą odporne na niekorzystne warunki podczas czyszczenia i dezynfekcji aparatury.

Zgłoszenia tworzone w kilka sek

Bardzo wygodną opcją Appmedica Mobile jest tworzenie zgłoszeń z możliwością dodawania własnych komentarzy i graficznych oznaczeń. Dokładnie tak jak lubimy to robić w Whatsappie!

Wybrane funkcje Appmedica Mobile

Podgląd budynków i sprzętów z poziomu aplikacji

Przeglądaj całe jednostki i wszystkie urządzenia w nich zawarte przy pomocy aplikacji mobilnej

Podgląd zgłoszeń

Łatwy podgląd przypisanych zgłoszeń dotyczących eksploatacji albo awarii ułatwia komunikację pomiędzy pracownikami różnych działów

Powiadomienia o przeglądach

Dostawaj powiadomienia na telefon zawierające informację o zbliżających się przeglądach lub innych czynnościach okresowych

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do grona ekspertów zarządzania majątkiem z systemem Appmedica

Go to Top