Dla firm serwisowych2021-08-27T09:50:55+00:00

Dla firm serwisowych

Wspomóż swoją firmę w zarządzaniu zleceniami dokumentami

Wejdź na inny poziom współpracy z klientami i rozszerzaj możliwości. Optymalizuj procesy zarządzania serwisem i dokumentacją. Miej stały, bezpośredni kontakt z użytkownikami aparatury. Przyjmuj zgłoszenia online i profesjonalnie reaguj na potrzeby klientów. Z AppMedicą otrzymasz dostęp do zapytań ofertowych, do nowego klienta, możliwość przeglądania zbliżających się przeglądów i serwisów. Jeśli jesteś w bazie szpitala, otrzymasz zgłoszenie naprawy w momencie jego stworzenia. Szybko zareagujesz i zaplanujesz działania serwisowe. Otrzymasz pełną informację o awarii od użytkowników aparatury. Po zakończonej naprawy otrzymasz szybkie zatwierdzenie pełnej dokumentacji czynności serwisowych.

Appmedica łączy firmy
ze świadczeniodawcami

Serwis, dystrybutor

Appmedica ułatwia zarządzanie zgłoszeniami od szpitali lub przychodni przez dystrybutorów i firmy serwisujące aparaturę.

Szpital, przychodnia

Wejdź szybkie zatwierdzenie pełnej dokumentacji czynności serwisowych.

Przejdź do Appmedica

Zobacz korzyści z wdrożenia Appmedica w Twojej firmie

Bądź zawsze na czasie i z wyprzedzeniem reaguj na zbliżające się potrzeby

Z AppMedicą otrzymasz dostęp do zapytań ofertowych, do nowego klienta. Przyjmiesz zgłoszenia online i profesjonalnie zareagujesz na potrzeby klientów.

Zyskaj wygodny dostęp do wszystkich danych dotyczących Twojej aparatury

Z AppMedicą masz możliwość przeglądania zbliżających się przeglądów i serwisów i od razu reagować na zgłoszenia awarii od użytkownika urządzenia.

Lokalizuj i redukuj najbardziej kosztochłonne miejsca

Z AppMedicą skrócisz czas reakcji na awarię, przygotujesz zamówienie części. Łatwo także przeanalizujesz wydatki w dowolnej perspektywie czasowej związane z urządzeniem, klientem lub inną firmą.

Wysyłaj oferty, protokoły i komunikuj się z klientami

W AppMedice automatycznie przygotujesz i wyślesz komplet potrzebnych wniosków przed i po serwisie i uprościsz przepływ zatwierdzonej dokumentacji z klientem.

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do kilkuset zadowolonych
Klientów używających Appmedica

Go to Top