Ewidencja umów2021-03-17T21:25:44+00:00

Ewidencja umów

Miej dostęp do umów, zleconych do nich prac, ich wykorzystania
i warunków

Appmedica umożliwia ewidencjonowanie umów, przypisywanie do nich urządzeń, firm, zleceń oraz dokumentów kosztowych. System sprawdzi też za Ciebie okres obowiązywania umowy i zaalarmuje o zbliżającym się końcu jej trwania.

Umowy serwisowe, zakupu, dzierżawy, użyczenia, darowizny

Czytelny podział według rodzaju umowy, sprawia że nie musisz się zastanawiać na jakie usługi została zawarta dana umowa, a ich wyszukiwanie jest bardzo proste. Narzędzia filtracji pozwalają wyszukać umowę wg wielu kryteriów

Podział na umowy kwotowe, ryczałtowe, mieszane

Appmedica skategoryzuje umowy według sposobu ich rozliczania. System za Ciebie zajmie się podliczaniem kosztów i pozwoli określić stopień wykorzystania danej umowy.

Proste rozliczanie umów, nawet na kilkaset pozycji

W Appmedice widzisz, czy dane urządzenie podlega pod umowę, a koszty które generuje są od niej automatycznie odejmowane. Narzędzia służące do tego zostały zaprojektowane tak, aby łatwo było obsługiwać duże umowy, obejmujące setki pozycji.

Umowy ze stronami finansującymi

Appmedica umożliwia również ewidencjonowanie oraz rozliczanie źródeł finansowania ze strony podmiotów finansujących działalność szpitali, takich jak NFZ, Ministerstwo Zdrowia oraz innych.

Aneksy do umów

Umowy w szpitalach to rzecz, która potrafi się wielokrotnie zmieniać. Z naszym systemem możesz kontrolować wszystkie te zmiany i mieć zawsze wygodny dostęp do aktualnych danych

Podpinanie załączników

Do każdej umowy można podpiąć wersję elektroniczną, skan, albo jakikolwiek inny dokument w postaci pliku.

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do grona ekspertów zarządzania majątkiem z systemem Appmedica

Go to Top