Dla przychodni i gabinetów2021-04-08T09:04:25+00:00

Dla przychodni i gabinetów

Zdejmij z siebie ciężar
zarządzania aparaturą
medyczną

W małych klinikach i gabinetach AppMedica w pełni automatyzuje procesy zarządzania aparaturą. Wprowadź jeden raz dane i zapomnij o wszystkich czynnościach związanych z utrzymaniem aparatury. My zrobimy to za Ciebie: z odpowiednim wyprzedzeniem dostaniesz przypomnienie o zbliżającym się przeglądzie, wszystkie czynności będą zewidencjonowane w programie, a po wykonaniu prac otrzymasz również protokół z wykonania przeglądu lub naprawy. W jednym miejscu znajduje się pełna dokumentacja, do której mamy łatwy i intuicyjny dostęp. Mając kontakt online z serwisem, możesz także szybko zlecić naprawę, zamówić materiały eksploatacyjne lub skonsultować funkcjonalność urządzenia.

Przejdź do Appmedica

Zobacz korzyści z wdrożenia Appmedica dla Twojej przychodni lub gabinetu

Miej pewność że Twoja aparatura medyczna jest dopuszczona do użytkowania

Appmedica pilnuje za Ciebie terminów wygasających przeglądów, aby sprzęt na którym pracujesz, był zawsze .

Appmedica - aparatura medyczna, program do zarządzania

Zyskaj wygodny dostęp do wszystkich danych dotyczących twojej aparatury

Wszystkie dane w jednym miejscu z wygodnym intuicyjnym interfejsem. W bardzo prosty sposób wyszukasz urządzenie, dotrzesz do pełnej dokumentacji oraz interwencji z nim związanych.

Przeglądaj i twórz raporty o danych kosztowych dot. wykonanych napraw
i przeglądów

Appmedica dostarcza wszelkiego rodzaju raporty. W łatwy sposób uzyskasz informacje na temat kosztów urządzeń, firm, terminowości etc., w dowolnym okresie użytkowania.

Miej wszystkie istotne dokumenty dotyczące aparatury na kilka kliknięć

Niezależnie od potrzeb, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych (np kontroli), w systemie Appmedica wszystkie dokumenty masz zawsze pod ręką. Protokoły, instrukcje, faktury – Appmedica organizuje dostęp do wszystkich dokumentów w wygodny sposób

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do kilkuset zadowolonych
Klientów używających Appmedica

Go to Top