Nowa funkcjonalność “Na moim biurku” i nowości w czerwcu

Nowa funkcjonalność “Na moim biurku”

Technicy, pielęgniarki i inni pracownicy często muszą żonglować wieloma zadaniami, mając problemy z uzyskaniem pełnego przeglądu tego, co do nich należy. Zarówno zadania przypisane przez przełożonych, jak i te utworzone samodzielnie, muszą być łatwo dostępne w jednym miejscu. Powinni mieć jedno łatwo dostępne miejsce, w którym widzą wszystkie rzeczy, którymi powinni się zająć – i te, które zostały do nich przypisane przez przełożonego, jak i te które sami utworzyli.

Żeby spełnić to wymaganie dodaliśmy nowy kafel na dashboardzie “Na moim biurku”, wyświetlający użytkownikowi sprawy dotyczące jego osoby – przypisane do niego zgłoszenia (powiązane i niepowiązane ze sprzętem, zgłoszenia zapotrzebowania), checklisty, zadania, etc.

Razem z systemem powiadomień ma to zapewnić łatwiejszą nawigację po wszystkich powiązanych z danym użytkownikiem rzeczach.

Jakie inne nowości pojawiły się w programie w czerwcu?

 1. Dodano funkcję doczytywania listy użytkowników na karcie grupy: Dzięki tej funkcji, nawet przy dużej liczbie użytkowników, strona ładuje się szybciej. To znacznie poprawia płynność pracy, minimalizując czas oczekiwania na wyświetlenie danych. Użytkownicy mogą teraz sprawniej zarządzać dużymi grupami, co przekłada się na efektywność i wygodę.
 2. Zoptymalizowano ładowanie listy zapotrzebowań: Poprawiona wydajność ładowania listy zapotrzebowań sprawia, że praca z modułem zapotrzebowań staje się płynniejsza i bardziej komfortowa. .
 3. Modyfikacja filtracji w Inwentarzu: Po wybraniu kategorii, w filtrze nazw urządzeń wyświetlane są tylko te powiązane z wybraną wcześniej kategorią. To usprawnienie pozwala na bardziej precyzyjne zarządzanie inwentarzem, co ułatwia odnajdywanie i monitorowanie konkretnych urządzeń.
 4. Dodano kolumnę z kategorią techniczną na liście zgłoszeń infrastrukturalnych (Budynki): Lepsza organizacja danych dzięki dodaniu kolumny z kategorią techniczną, która pozwala na dokładniejsze monitorowanie i analizę zgłoszeń. Użytkownicy mogą teraz łatwiej przeglądać i sortować zgłoszenia.
 5. Dodano zawężanie listy jednostek na liście nieruchomości: Dzięki nowemu filtrowaniu jednostek na podstawie budynku, piętra i rodzaju, użytkownicy mogą teraz łatwiej i szybciej odnajdywać potrzebne informacje. To usprawnienie zwiększa precyzję zarządzania nieruchomościami.
 6. Dodano możliwość sterowania opcją dodawania czynności okresowej po wykonaniu zadania: Nowa funkcja pozwala na zdecydowanie czy po danym rodzaju zadania umożliwć użytkownikom dodawanie nowych czynności okresowych. Dzięki temu osoby zarządzające Appmedicą mogą mieć większą kontrole nad uprawnieniami użytkownikow.
 7. Dodano URL do poszczególnych kafli na dashboardzie: Umożliwienie zapisywania adresów konkretnych widoków na dashboardzie ułatwia użytkownikom szybki dostęp do najważniejszych informacji i raportów. To usprawnienie pozwala na lepsze zarządzanie czasem i bardziej efektywną organizację pracy.
 8. Poprawiono możliwość skanowania sprzętów za pomocą skanera zewnętrznego w aplikacji webowej (Wypożyczenia): Usprawniona funkcja skanowania sprzętów pozwala na szybkie i bezbłędne dodawanie informacji do systemu za pomocą skanera zewnętrznego podczas kożystania z wersji webowej aplikacji. To redukuje ryzyko błędów i oszczędza czas potrzebny na ręczne wprowadzanie danych.
 9. Zoptymalizowano wyświetlanie jednostek podczas filtracji na dashboardzie: Lepsza czytelność nazw i kodów jednostek przy filtracji zgłoszeń i przeglądów ułatwia użytkownikom zarządzanie i monitorowanie procesów. To usprawnienie przekłada się na szybsze znajdowanie potrzebnych informacji.
 10. Wygasłe umowy sukcesywnych dostaw nie sa już możliwe do wybrania na zgłoszeniu zapotrzebowania: Wyeliminowanie możliwości wyboru wygasłych umów zapobiega błędom i zapewnia zgodność z aktualnymi umowami. To zwiększa dokładność i rzetelność procesów zamówień oraz zarządzania zapotrzebowaniami.
 11. Dodano możliwość dodawania plików w formacie .msg do Appmedica (Pliki): Nowa możliwość dodawania plików w formacie .msg zapewnia większą elastyczność i wygodę w zarządzaniu dokumentacją. Użytkownicy mogą teraz łatwiej przechowywać i przeglądać wiadomości e-mail bezpośrednio w systemie, co usprawnia komunikację i organizację pracy.
2024-06-24T09:44:36+00:00
Go to Top